БАЙДЮК ІВАН ПИЛИПОВИЧ,
доктор економічних наук, доктор філософії, професор, академік Російської Академії природничих наук, академік Міжнародної Академії інформатизації, 
Почесний авіабудівник, заслужений винахідник СРСР
 
   Іван Пилипович Байдюк народився 18 грудня 1924 року в селі Лідихівка Теофіпольського району. Навчався в Лідихівській початковій і Турівській неповній середній школах. Середню освіту здобув у Теофіпольській вечірній середній школі, яку закінчив у 1940 року. Того ж року влаштувався на роботу на авіаційний завод міста Хімки, що під Москвою. Там одержав спеціальність і працював спочатку слюсарем, потім нормувальником і майстром. У 1941 році, в період війни, був евакуйований разом із заводом у місто Новосибірськ, де працював майстром і начальником цеху з випуску авіаційної техніки. Після війни, у 1945 році, його перевели на дослідний авіаційний завод до генерального конструктора С.А. Лавочкіна. Працював начальником відділу, провідним конструктором і начальником навчального комплексу, де здобували фах творці авіаційної техніки, а також експлуатаційники – цивільні і військові спеціалісти.
   У 1964 році був переведений на роботу в Міністерство авіаційної промисловості, на посаду начальника головного управління. Очолював комплекс науково-технічної творчості.
Без відриву від виробництва закінчив два вищих навчальних заклади: Вищу школу ВЦРПС за спеціальністю інженер-економіст з праці і Московське вище технічне училище ім. Баумана за спеціальністю інженер-механік. Згодом почав працювати викладачем Московського авіаційного інституту.
У 1980 році захистив докторську дисертацію і одержав науковий ступінь доктора економічних наук, а в 1983 році йому присвоєно вчене звання професора. За велику наукову діяльність йому присуджені міжнародні наукові ступені – Гранд – Доктор філософії, Доктор філософії і вчене звання Фулл професор. Його обрано дійсним членом (академіком) Міжнародної Академії інформатизації при ООН і дійсним членом (академіком) Російської Академії природничих наук.
Працював у Міжнародній Академії  інформатизації у відділені управління проектами і програмами розвитку складних систем. Він видав більше 200 наукових праць, з яких – сім монографій.
   Іван Пилипович нагороджений орденом "Знак Пошани”, п’ятьма державними медалями і п’ятнадцятьма медалями ВДНГ. Йому присвоєно звання "Почесний авіабудівник” і "Заслужений винахідник СРСР”.