Березень 2013р.

«Дзвенять Кобзареві струни»

До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка та  популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка  центральна районна бібліотека та районний відділом культури та туризму спільно з відділом молоді і спорту райдержадміністрації організували і провели районний конкурс читців та виконавців творів Т.Г.Шевченка «Твоя дума, твоя пісня не вмре, не загине».

У конкурсі прийняли участь читачі бібліотек району: Теофіпольської для дітей та дорослих, Базалійської міської для дітей, міської бібліотеки цукрового заводу, Лисогірської, Ординецької, Гаврилівської, Ульяновської, Поляхівської, а керівники будинку культури с. Кунча та клубу с. Караїна представили своїх виконавців.

У номінації «вокальний спів» 1-е місце за виконання твору «Тополя» одержала Ярослава Волошина» учениця 5 кл. с. Ординці,

2-е- Таня Ковбасюк за пісню «Утоптала стежечку» с.Ульянове.

У номінації «інсценізація» перемогли учасники художньої самодіяльності будинку культури с.Кунча Олексюк Ганна та Лучук Галина.

Всі переможці були нагороджені подарунками. Порадували всіх своїм виконанням творів учасники Аліна Смірних смт.Базалія, Савчук Борис та Ткач Наталія с.Кунча, Буткевич Наталія с.Лисогірка.

Минають роки, але творчість Т.Г.Шевченка залишається в пам’яті нащадків. Немає жодної людини, яка б не знала його творів. І ми працівники культури робимо все можливе, щоб донести слово генія до кожної душі.