2013 рік травень

«І на сторожі слово»

       Так називається обласний літературний молодіжний конкурс присвячений 200-річному ювілею Т.Г.Шевченка, який проводився в м. Хмельницькому обласним  літературним музеєм разом з обласною організацією Національної спілки письменників України. Мета конкурсу – підвищення ролі літературної творчості у вихованні духовності, національної свідомості молоді та популяризації творчої спадщини Т.Г.Шевченка, до якого запросили початківців поезії і прози, дослідників літератури віком від 15 до 30 років.

       Теофіпольська ЦРБ запросила до участі , допомогла підготувати та відправила на конкурс твори молодих літераторів нашого району, а саме: Гринишиної Лілії та Лебідь Аліни смт.Базалія, Щепи Вікторії, Довгаль Анни,  Швед Яни, Костенко (Гарнюк) Оксани, Базилюк Вікторії смт.Теофіполь, Пушкар Олексія с.Новоставці, Журавської Наталії с.Медисівка.

       За підсумками конкурсу серед півтори тисячі учасників друге місце посіла учениця 9 класу Теофіпольської ЗОШ І-ІІІ ст.№1 та читач Теофіпольської районної бібліотеки  Вікторія Щепа

за прозу «Щоденник душі». Вона нагороджена грамотою та подарунком.